Голямо браво за успехите на плувците старша възраст на ПСК”Черно море” Варна!

Плувците на ПСК „Черно море“ са лидери в комплексното класиране на държавния шампионат

Те оглавиха комплексното класиране на държавния шампионат за юноши и девойки старша възраст, завършил на басейн „Диана“ в столицата.
Лидерите са на върха с 320,5 т., следвани от „Младост 91“ с 286,98 т. и НСА с 264,36 т.

Момчетата на клуба ни са на първо място с 218,1 т., а девойките на 4-то с 102.4 т.
В класирането по медали сме на второ място с общо 19 медала, от които 6 златни 6 сребърни и 7 бронзови.

Честито на медалистите, на треньорите Борислав Георгиев, Никола Петров, Васил Колесниченко и на родителите на състезателите!

Следват резултатите:

50 LC Meter Freestyle
1. Bogoslava Dyankova 15 Psk Cherno More 29.30 27.59
2. Boyana Kircheva 15 Psk Cherno More 28.78 28.46
3 Dilyan Zhelyazkov 16 Psk Cherno More 25.97 25.22
100 LC Meter Butterfly
2 Bogoslava Dyankova 15 Psk Cherno More 1:10.65 1:07.92
2 Aleksandar Penev 16 Psk Cherno More 1:02.23 1:01.07
4 х 100 свободен стил – момчета
3 Psk Cherno More A NT 3:45.92 578
1) Lyubomir Kotov 16 2) Yavor Tsonev 15 3) Dilyan Zhelyazkov 16 4) Viktor Zhelyazkov 16
100 LC Meter Freestyle
1 Bogoslava Dyankova 15 Psk Cherno More 1:01.96 (32.02)
2 Boyana Kircheva 15 Psk Cherno More 1:02.39
2 Dilyan Zhelyazkov 16 Psk Cherno More 57.09 55.71
1500 LC Meter Freestyle
1 Arseniy Beketov 15 Psk Cherno More 17:15.07 16:59.09

400 LC Meter Freestyle Relay
1 Psk Cherno More A NT 4:19.70 541
1) Desislava Tsoneva 16 2) Boyana Kircheva 15 3) Antoniya Stoyanova 16 4) Bogoslava Dyankova 15
50 LC Meter Backstroke
3 Boyana Kircheva 15 Psk Cherno More 34.95 34.42
400 LC Meter Medley Relay
3 Psk Cherno More A NT 5:03.35 448
1)Boyana Kircheva 15 2) Antoniya Stoyanova 16 3) Bogoslava Dyankova 15 4) Desislava Tsoneva 16
3 Psk Cherno More A NT 4:15.68 532
18Aleksandar Penev 16 2) Viktor Nikolov 15 3) Stefcho Stefchev 16 4) Dilyan Zhelyazkov 16
50 LC Meter Butterfly
1 Aleksandar Penev 16 Psk Cherno More 27.69 27.18
50 LC Meter Butterfly
3 Bogoslava Dyankova 15 Psk Cherno More 30.77 30.76
400 LC Meter Freestyle
2 Arseniy Beketov 15 Psk Cherno More 4:24.14 4:21.65
800 LC Meter Freestyle Relay
3 Psk Cherno More A NT 8:22.30 578
1) Aleksandar Penev 16 2) Arseniy Beketov 15 3) Lyubomir Kotov 16 4) Dilyan Zhelyazkov 16
1 Psk Cherno More A NT 9:37.80 511
1) Boyana Kircheva 15 2) Antoniya Stoyanova 16 3) Bogoslava Dyankova 15 4) Desislava Tsoneva 16

Вашият коментар