Представяне на ПСК Черно Море в републикански първенства през 2013 година

Запознайте се с обобщената от Борислав Георгиев информация за постиженията на отбора на 25 и 50 метров басейн през зимния и летния сезон на 2013 г.

Класиране 2013

Медали 2013

Състезателят на ПСК”Черно море” Варна Дениел Нанков е плувец №1, а неговия треньор Борислав Георгиев е треньор № 1 на Варна за юни-2013

 

За спортист на Варна за месец юни варненскитке спортни журналисти категорично решиха, че призът трябва да бъде връчен на състезателя по плуване Дениел Нанков от ПСК „Черно море”. Той подобри на два пъти национални рекорди, а на 50 м. кроул подобри европейския рекорд от 29,96 сек. Времето на малкия варненец е 29,94 сек. Спечелени общо 7 златни медала от ДП „Златна рибка” -5 индивидуално и 2 с щафетите.

Голямо браво за успехите на плувците старша възраст на ПСК”Черно море” Варна!

Плувците на ПСК „Черно море“ са лидери в комплексното класиране на държавния шампионат

Те оглавиха комплексното класиране на държавния шампионат за юноши и девойки старша възраст, завършил на басейн „Диана“ в столицата.
Лидерите са на върха с 320,5 т., следвани от „Младост 91“ с 286,98 т. и НСА с 264,36 т.

Момчетата на клуба ни са на първо място с 218,1 т., а девойките на 4-то с 102.4 т.
В класирането по медали сме на второ място с общо 19 медала, от които 6 златни 6 сребърни и 7 бронзови.

Честито на медалистите, на треньорите Борислав Георгиев, Никола Петров, Васил Колесниченко и на родителите на състезателите!

Следват резултатите:

50 LC Meter Freestyle
1. Bogoslava Dyankova 15 Psk Cherno More 29.30 27.59
2. Boyana Kircheva 15 Psk Cherno More 28.78 28.46
3 Dilyan Zhelyazkov 16 Psk Cherno More 25.97 25.22
100 LC Meter Butterfly
2 Bogoslava Dyankova 15 Psk Cherno More 1:10.65 1:07.92
2 Aleksandar Penev 16 Psk Cherno More 1:02.23 1:01.07
4 х 100 свободен стил – момчета
3 Psk Cherno More A NT 3:45.92 578
1) Lyubomir Kotov 16 2) Yavor Tsonev 15 3) Dilyan Zhelyazkov 16 4) Viktor Zhelyazkov 16
100 LC Meter Freestyle
1 Bogoslava Dyankova 15 Psk Cherno More 1:01.96 (32.02)
2 Boyana Kircheva 15 Psk Cherno More 1:02.39
2 Dilyan Zhelyazkov 16 Psk Cherno More 57.09 55.71
1500 LC Meter Freestyle
1 Arseniy Beketov 15 Psk Cherno More 17:15.07 16:59.09

400 LC Meter Freestyle Relay
1 Psk Cherno More A NT 4:19.70 541
1) Desislava Tsoneva 16 2) Boyana Kircheva 15 3) Antoniya Stoyanova 16 4) Bogoslava Dyankova 15
50 LC Meter Backstroke
3 Boyana Kircheva 15 Psk Cherno More 34.95 34.42
400 LC Meter Medley Relay
3 Psk Cherno More A NT 5:03.35 448
1)Boyana Kircheva 15 2) Antoniya Stoyanova 16 3) Bogoslava Dyankova 15 4) Desislava Tsoneva 16
3 Psk Cherno More A NT 4:15.68 532
18Aleksandar Penev 16 2) Viktor Nikolov 15 3) Stefcho Stefchev 16 4) Dilyan Zhelyazkov 16
50 LC Meter Butterfly
1 Aleksandar Penev 16 Psk Cherno More 27.69 27.18
50 LC Meter Butterfly
3 Bogoslava Dyankova 15 Psk Cherno More 30.77 30.76
400 LC Meter Freestyle
2 Arseniy Beketov 15 Psk Cherno More 4:24.14 4:21.65
800 LC Meter Freestyle Relay
3 Psk Cherno More A NT 8:22.30 578
1) Aleksandar Penev 16 2) Arseniy Beketov 15 3) Lyubomir Kotov 16 4) Dilyan Zhelyazkov 16
1 Psk Cherno More A NT 9:37.80 511
1) Boyana Kircheva 15 2) Antoniya Stoyanova 16 3) Bogoslava Dyankova 15 4) Desislava Tsoneva 16