Съобщение

ПЛУВЕН СПОРТЕН КЛУБ „ЧЕРНО МОРЕ” ВАРНА

П О К А Н А

Управителният съвет на ПСК „Черно море” отправя покана към членовете на клуба за участие в редовно отчетно събрание на клуба, което ще се проведе на 08 април 2014 год. от 16.00 ч. в зала Концертна на Младежки дом Варна, бул.Цар Освободител 27, при следния

ДНЕВЕН РЕД
1. Приемане отчет на Управителния съвет за дейността на ПСК”Черно море” Варна през 2013 г.
2. Запознаване на членовете на клуба с вътрешния правилник на клуба
3. Представяне на годишния спортен календар на клуба
4. Други

Четвърто място на ДЛОП за мъжете и жените на ПСК Черно Море

На завършилото в гр.София състезание за мъже, жени и младежи на 25 метров басейн плувците на ПСК”Черно море” Варна са на 4-то място в комплексното класиране с 323.22 т – 4-тото масто при мъжете(169.49) и 4-то място при жените(143.84).
Жените са сребърни медалисти на 4 по 50 свободен стил /Бояна Кирчева, Аблена Мартинова , Павлина Тодорова, Богослава Дянкова/ и на 4 по 50 съчетано/ Йоанна Керязова, Бояна Кирчева, Павлина Тодорова, Богослава Дянкова/
Мъжете са бронзови медалисти в щафетите 4 по 50 свободен стил /Александър Матев, Любомир Котов, Теодор Вощинаров, Никола Петров и 4 по 50 съчетано пруване / Александър Матев, Александър Пенев, Теодор Вощинаров, Никола Петров.
В индивидуалните дисциплини при младежите медали спечелиха Александър Пенев – 3 сребърни медала на 50, 100 и 200 делфин и Стефчо Стефчев с 2 бронзови медала на 100 и 200 делфин.

ДЛОП Старша възраст 15-16 годишни

Пореден успех на спортистите на ПСК ”Черно море”!

В навечерието на националния празник 3-ти март, юношите и девойките на клуба се завърнаха от ДЛОП на 25 метровия басейн на Спортната палата в София със най-много медали – 20, като титлите са 11. Спечеленото 2-ро място от отбора на девойките и 4-то място от отбора на юношите доведоха до 3-то място в комплексното класиране с 262,83 т.

Дамския квартет на ПСК Черно море подобри 16 годишен рекорд при кроулната щафета и 23 годишен при смесената.

Девойки Старша възраст 15-16г 4х50m Freestyle Relay
1 пост: Бояна Кирчева ’98 – 28.44
2 пост: Албена Мартинова ’99 – 28.86
3 пост: Павлина Тодорова ’99 – 28.58
4 пост: Богослава Дянкова ’98 – 27.29
Стар рекорд Младост’91 1:55.28 от 19.12.1998
Нов рекорд: 1:53.17 от 01.03.2014

 

Девойки Старша възраст 15-16г 4х50m Medley Relay
1 Гръб: Бояна Кирчева ’98 – 33.42
2 Бруст: Павлина Тодорова ’99 – 34.87
3 Делфин: Богослава Дянкова ’98 – 29.36
4 Кроул: Албена Мартинова ’99 – 29.16
Стар рекорд ЦСКА 2:07.90 от 03.11.1991
Нов рекорд: 2.06:81 от 02.03.2014

 

Резултати:

Albena MARTINOVA
100m Freestyle Timed Final 4. 1:04.87 486 1:09.17 08/03/2013 114%
50m Fly Timed Final 7. 31.71 454 NT  
100m Fly Timed Final 6. 1:09.99 486 1:13.32 14/12/2013 110%
200m Fly Timed Final 7. 2:51.97 346 2:54.50 15/12/2013 103%
100m Medley Timed Final 5. 1:12.30 509 1:15.85 14/12/2013 110%
Aleksandar UZUNOV
50m Freestyle Timed Final 36. 28.66 355 NT  
50m Backstroke Timed Final 17. 31.82 358 NT  
50m Breaststroke Timed Final 23. 37.31 309 NT  
50m Fly Timed Final 32. 31.82 321 NT  
Antoaneta MILEVA
50m Fly Timed Final 11. 32.77 411 NT  
100m Fly Timed Final 5. 1:09.66 493 1:16.51 08/03/2013 121%
200m Fly Timed Final 4. 2:35.56 468 2:45.81 15/12/2013 114%
200m Medley Timed Final 7. 2:41.77 456 2:48.66 08/03/2013 109%
Arseniy BEKETOV
200m Freestyle Timed Final 5. 2:00.29 563 2:07.22 15/03/2013 112%
400m Freestyle Timed Final 1. 4:09.85 613 4:14.30 21/03/2013 104%
800m Freestyle Timed Final 1. 8:42.92 609 8:58.57 15/03/2013 106%
200m Fly Timed Final 5. 2:23.44 440 2:26.16 15/03/2013 104%
400m Medley Timed Final 1. 4:49.76 536 5:00.76 14/12/2013 108%
Bogoslava DYANKOVA
50m Freestyle Timed Final 2. 28.17 562 28.25 14/12/2013 101%
100m Freestyle Timed Final 2. 1:01.43 572 1:01.89 14/12/2013 102%
200m Freestyle Timed Final 2. 2:13.48 577 2:14.91 15/12/2013 102%
50m Fly Timed Final 1. 30.38 516 29.90 14/12/2013 97%
100m Fly Timed Final 2. 1:07.63 539 1:07.61 14/12/2013 100%
Boyana KIRCHEVA
50m Freestyle Timed Final 1. 27.94 576 27.84 14/12/2013 99%
100m Freestyle Timed Final 1. 1:00.52 598 1:01.23 14/12/2013 102%
200m Freestyle Timed Final 4. 2:19.04 511 2:14.98 15/12/2013 94%
50m Backstroke Timed Final 3. 32.74 483 32.51 15/12/2013 99%
100m Medley Timed Final 4. 1:12.26 510 1:12.63 14/12/2013 101%
Hristo HRISTOV
50m Freestyle Timed Final 12. 26.48 450 29.18 08/03/2013 121%
100m Freestyle Timed Final 13. 59.19 437 1:05.51 08/03/2013 122%
200m Freestyle Timed Final 23. 2:18.02 373 NT  
50m Backstroke Timed Final 9. 30.90 391 NT  
100m Backstroke Timed Final 12. 1:08.57 363 NT  
Ivan ZHECHEV
50m Backstroke Timed Final 12. 31.10 384 NT  
100m Backstroke Timed Final 11. 1:07.49 381 1:11.91 08/03/2013 114%
200m Backstroke Timed Final 11. 2:27.99 368 2:39.99 08/03/2013 117%
200m Medley Timed Final 22. 2:40.85 316 NT  
Pavlina TODOROVA
50m Freestyle Timed Final 6. 29.80 474 31.66 08/03/2013 113%
50m Breaststroke Timed Final 4. 36.03 510 37.20 15/12/2013 107%
100m Breaststroke Timed Final 5. 1:19.33 493 1:21.77 14/12/2013 106%
200m Breaststroke Timed Final 4. 2:52.33 476 3:00.25 14/12/2013 109%
100m Medley Timed Final 11. 1:14.40 467 1:20.49 08/03/2013 117%
Stanimir DIMITROV
100m Breaststroke Timed Final 28. 1:27.37 257 NT  
200m Breaststroke Timed Final 26. 3:08.40 262 NT  
100m Medley Timed Final 29. 1:16.23 294 NT  
200m Medley Timed Final 26. 2:47.79 278 NT  
Stefan PETROV
100m Freestyle Timed Final 12. 58.89 444 NT  
400m Freestyle Timed Final 7. 4:32.32 473 4:35.21 17/03/2013 102%
800m Freestyle Timed Final 18. 10:16.16 372 9:36.90   88%
50m Backstroke Timed Final 10. 30.98 388 NT  
Teodor TODOROV
50m Freestyle Timed Final 24. 27.80 389 28.89 08/03/2013 108%
100m Freestyle Timed Final 20. 1:01.20 395 1:05.58 08/03/2013 115%
200m Freestyle Timed Final 24. 2:18.27 371 2:26.56 08/03/2013 112%
400m Freestyle Timed Final 18. 4:53.93 376 5:21.72 08/03/2013 120%
Viktor NIKOLOV
50m Breaststroke Timed Final 4. 31.90 495 34.10 15/03/2013 114%
100m Breaststroke Timed Final 2. 1:07.72 553 1:12.02 15/03/2013 113%
200m Breaststroke Timed Final 1. 2:23.81 590 2:29.88 14/12/2013 109%
100m Medley Timed Final 3. 1:02.22 541 1:06.86 15/03/2013 115%
200m Medley Timed Final 1. 2:16.21 521 2:17.36 15/12/2013 102%
Yavor TSONEV
50m Freestyle Timed Final 3. 24.82 547 26.47 15/03/2013 114%
100m Freestyle Timed Final 5. 54.94 547 56.90 15/03/2013 107%
200m Freestyle Timed Final 4. 1:59.49 575 NT  
50m Fly Timed Final 7. 28.09 467 29.18 15/03/2013 108%
100m Fly Timed Final 6. 1:00.40 517 1:03.21 15/03/2013 110%